AKTUALNOŚCI

19.04.2018 r.

Zadzwoń, umów się na spotkanie.

Dojazd, wizja lokalna oraz wycena są darmowe. Sprawdź nasze ceny.

_____________________

28.08.2017 r.

Przejdź z nami na nowoczesny system monitoringu IP HD.

Zadzwoń, umów się na prezentację kamer HD oraz wycenę instalacji.

_____________________

14.01.2017 r.

Konkurencyjne ceny instalacji, napraw oraz serwisów.

               TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA
 

 

Telewizja przemysłowa to system dający pełną kontrolę zarówno w zaciszu domowym, jak też i w firmie.

Dzięki zastosowaniu kamer CCTV można na bieżąco monitorować np.: teren mieszkalny, obszar firmy lub zachowania pracowników w przedsiębiorstwie.

 

 

 

monitoring cctv

schemat telewizji przemysłowej: kamery, rejestrator cctv, inne

Schemat budowy systemu telewizji CCTV standardowo opiera się o kamery (wszelkiego gatunku, dostosowane do wymagań otoczenia oraz potrzeb klienta) oraz rejestrator cyfrowy.

Rejestrator można podłączyć do systemu alarmowego, jak też do Internetu, aby mieć wgląd na obraz z kamer z każdego miejsca na ziemi. Wbudowany w rejestratorze dysk twardy, pozwala na zachowanie oraz przeglądanie kilkumiesięcznych nagrań.

Systemy monitoringu wykonujemy w technologii analogowej CCTV (tańsza opcja), cyfrowej IP (wysoka szczegółowoœć obrazu) oraz hybrydowej.

Instalacje monitoringu wykonujemy w systemie przewodowym oraz bezprzewodowym gdy odległość, lub warunki terenu nie pozwalają na zastosowanie połączenia kablowego.
© 2011 Pro-Tech
Design by PietreK
www.pro-tech.bialystok.pl - alarmy, monitoring, kamery, automatyka, sieci komputerowe, zabezpieczenia - instalacja, naprawa, serwis - Białystok, Podlaskie, Mazowieckie, Warmińsko-Mazurskie, Lubelskie